מועדונים מקצועיים


מה דעתך להרוויח 12.000 – 18.000 ₪ בחודש ויותר ???
בואו ותהיו עצמאיים , תרוויחו פי 3 , ללא בוסים על הראש.
העולם המודרני של היום הולך על גלובליזציה כלומר : מצד אחד הצורך להתאחד , להתייעל ,לחסוך ולהרוויח ומצד שני הרצון הגדול של רבים מבין מעצבי השיער להיות עצמאיים להגיע רחוק מבחינה מקצועית ליהנות מהעבודה ולהרוויח פי 3 בלי בוסים או מנהלים על הראש .
דוגמאות רבות יש למהלך זה לדוגמא : ארצות אירופה החליטו להתאחד על מנת לחסוך בעלויות , לחזק את מעמדם הכלכלי והמקצועי לשפר את חוזקו של המטבע האירופאי מול הדולר האמריקאי והטכנולוגיה היפנית כדי שיוכלו להתמודד טוב יותר .
 
רוצים דוגמאות נוספות ???? 
 בבקשה :
רופאים , מהנדסים , עורכי – דין , רואי חשבון , אדריכלים כולם עצמאיים ברמות הגבוהות ביותר אשר ויתרו על האגו הגדול שלהם , איחדו כוחות , צמצמו עלויות , פיטרו עובדים לא נחוצים התחלקו בהוצאות הקבועות עם חבריהם למקצוע וע"י כך חוסכים אלפי שקלים בחודש .
אם זה טוב להם !!! זה חייב להיות מספיק טוב עבורכם מעצבי השיער !!!
מיזם חדש בתחום השיער מאפשר לעובדי מספרות ובעלי מספרות מתאימים להצטרף לרעיון מהפכני ההולך וכובש את תחום ענף עיצוב השיער במדינות מתקדמות כגון : ארה"ב , צפון אירופה , גרמניה , צרפת , אנגליה ואיטליה .
 

מעצבי שיער HAIR 1   
רשת מספרות צעירה וייחודית בבעלותם של חיים סיוון ואסף קוסטין אשר מאפשרים לעובדי מספרות שכירים ובעלי מספרות עצמאיים ומתאימים להרוויח לפחות פי 3 מאשר כיום וזאת ללא שום השקעה כספית , להתרכז אך ורק בעבודה נטו , להתקדם מבחינה מקצועית , להגיע להישגים כלכליים ,להפרות את החברים למקצוע העובדים לצדם , ליצור אופנת שיער ישראלית , ייחודית  ומקורית , להשתלב באווירה צעירה , כייפית , תוססת וייחודית עם מוטיבציה ענקית להצלחה ולהגיע כל יום בבוקר מרוצים מחייכים עצמאיים ואדונים לעצמם .
   
מעצבי שיער שכירים :
במחקר שנערך ע"י מעצבי שיער  HAIR 1    מסתבר כי יש בישראל למעלה מ – 5000 מעצבי שיער צעירים ומוכשרים  שלהם יש לקוחות אשר ילכו אחריהם לכל מקום .
מעצבי שיער אלה עובדים כשכירים ומרוויחים כ - 3500 – 4500 ₪ לחודש
בתוספת " טיפים " עבור עבודה של 8 – 10 שעות ביום .
המחקר מצביע על כך שרבים מהם אינם מגיעים למיצוי יכולתם וכישרונם המקצועי , מתוסכלים מהשכר הנמוך והיחס האישי אליהם במקום עבודתם. כמו כן מראה המחקר שלמעצבי שיער מוכשרים אלו אין את היכולת הכספית , הידע המקצועי והאומץ לפתוח מספרה משלהם .
הצטרפות לצוות המוביל של מעצבי שיער  HAIR 1 מאפשר לכם להיות עצמאיים להרוויח 12.000 – 18.000 ₪ ויותר בחודש , להתקדםמבחינה מקצועית וליהנות כל רגע ורגע מעבודה יצירתית , מעניינת המעניקה סיפוק רב .
 
מעצבי שיער בעלי מספרות : 
המחקר שנעשה מראה כי למעלה מ - 72%  מכלל המספרות בישראל מחזור המכירות שלהם נע בין 18.000 ₪ - 25.000 ₪ כולל מע"מ .
בניקוי ההוצאות הקיימות הקבועות והמשתנות הרווח של  בעל/ת מספרה הנמצא בקטגוריה זו הוא בין 5.500 – 7.500  ₪ ברוטו לפני תשלום מס הכנסה . לכל הדעות סכום קטן אך מציאותי ואמיתי אשר אינו שווה את המאמץ והאחריות אשר נופלת על בעלי מספרות עצמאיים .
 
מעצבי שיער  HAIR 1
לנו יש את הנוסחה הנכונה איך להיות עצמאי מבלי להשקיע עשרות אלפי שקלים ואף   יותר בפתיחת מספרה אשר בדרך כלל נסגרת לאחר שנתיים – שלוש עם הפסדים גדולים מאוד .
 
מה עליכם לעשות כדי להצטרף לרשת המספרות - מעצבי שיער HAIR 1   
מעצבי שיער שכירים שיש להם לקוחות נאמנים שילכו אחריהם ובעלי מספרות הנכנסים לקטגוריה שהוצגה למעלה המעוניינים להרוויח לפחות 12.000  - 18.000 ₪ לחודש  ויותר מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה לראיון התאמה בטל' : 0544-219-256 .
 
עדיפות לזימון לראיון התאמה תינתן לשולחים קורות חיים מפורטים לפקס : 09-8856-011 .
 

בהצלחה ,

חיים סיוון – מנהל פיתוח מקצועי

אסף קוסטין – מנהל פיתוח עסקי